هتل سمنان

semnan hotel

هتل سمنان

semnan hotel

چک لیست سفر به سمنان

چک لیست سفر به سمنان


خواه این اولین سفر شما باشد، یا یک جهانگرد باتجربه باشید، داشتن چک لیست سفر برایتان بسیار مفید است. یک چک لیست کاربردی و کامل همه آنچه که برای سفر در شرایط مختلف نیاز خواهید داشت را شامل می‌شود؛ از پوشاک و لوازم بهداشتی گرفته تا مدارک لازم برای سفرهای داخلی و خارجی. پس با ما همراه باشید تا در این مطلب خلاصه‌ای مفید از اقلام ضروری برای سفر را به شما ارائه دهیم. می‌توانید این مقاله را نشانه‌گذاری کنید تا هر زمان که نیاز داشتید به آن دسترسی داشته باشید.

چک لیست سفر

چه در حال برنامه‌ریزی برای یک سفر خارجی باشید، چه بخواهید به یک طبیعت‌گردی ماجراجویانه بروید، یا حتی اگر فقط قصد دارید تعطیلات آخر هفته خود را در شهری دیگر بگذرانید، این چک لیست لوازم ضروری سفر به کارتان می‌آید. با استفاده از این فهرست مطمئن خواهید شد که همه اقلام ضروری را همراه خود برده‌اید و در سفر دچار مشکل نخواهید شد. البته که شما باید با توجه به نوع سفرتان، فضایی که برای حمل وسایل در اختیار دارید و شرایط آب‌و‌هوایی مقصد وسایلی که همراتان می‌برید را اولویت‌بندی کنید.

چک لیست سفر داخلی

چک لیست پوشاک برای سفر

برای بستن چمدان سفر اکثر افراد ابتدا برای جمع‌آوری لباس‌های مورد نیاز خود اقدام می‌کنند. خب پس ما هم در ابتدا به سراغ پوشاک و البسه می‌رویم.

تجهیزات سفر به سمنان | قبل از انتخاب هتل سنتی سمنانی ها

سفر به سمنان | نکات مهم قبل سفر

برای داشتن یک سفر دلچسب و بیاد ماندنی، اطلاعات مسافرتی مورد نیاز ما چیست؟ پاسخ به این سوال فهرستی از اقدامات بسیار ساده اما ضروری است که با یک برنامه‌ریزی مناسب و زمان‌بندی خوب، و انجام آن‌ها می‌توانید سفری ایده‌آل و شیرین داشته باشید. این نکات به ظاهر ساده را در وقت مناسب و چند روز قبل از سفر رعایت کنید و کارها را به لحظات آخر موکول نکنید. نکات دیگری حایز اهمیت هستند که با بکارگیری آن‌ها در حین سفر، لذت بیشتری از مسافرت خود خواهید برد.

چنانچه اشاره شد، مواردی که رعایت آن‌ها قبل و حین سفر ضروری است؛ مجموعه‌ای از اقدامات ساده است که بدون در نظر گرفتن آن‌ها ممکن است انرژی، هزینه و زمان زیادی از دست داده و سفر شما با مشکلاتی مواجه شود. در این مقاله الی گشت نکاتی طلایی از اطلاعات مسافرتی مهم برای سفر معرفی می‌کند که با رعایت این نکات ساده، سفری راحت و دلنشین را تجربه خواهید کرد.

اسکن گرفتن از مدارک و همراه داشتن آن ها در گوشی موبایل

همراه داشتن مدارک شناسایی در سفر، مشکلات احتمالی و دردسرهایی به همراه دارد. گم شدن، آسیب دیدن یا به سرقت رفتن این مدارک خطر بالقوه‌ای است که در صورت بروز، مشکلات متعدد و بزرگتری به همراه خواهد داشت. در سفرهای داخلی یک کارت شناسایی کم‌حجم مانند کارت ملی یا گواهینامه‌ی رانندگی با خود داشته باشید کافی است. برای سفرهای خارجی که به مدارک بیشتری نیاز دارید و به همراه بردن آن‌ها ضروری است بهتر است این مدارک را در صندوق امانات هتل و محل امن نگهداری کنید و از همراه داشتن آن‌ها خودداری کنید.

بهترین راهکار برای همراه نبردن اصل مدارک شناسایی و مشکلات مختلف این کار، داشتن اسکن آن‌ها است. تلفن‌های همراه هوشمند قابلیت اسکن گرفتن را دارند. براحتی و با استفاده از نرم‌افزارهای مختلف اسکن، از تمامی مدارک شناسایی خود یک نسخه‌ی اسکن شده تهیه کنید و روی گوشی ذخیره نمایید. با این کار مدارک شناسایی شما در طول سفر همیشه همراهتان است و دردسر حمل و خطر گم شدن اصل مدارک از بین خواهد رفت!

اطلاعات مسافرتی

۲-کارهای اداری را چند روز پیش از سفر انجام دهید

یکی از مهم‌ترین اطلاعات مسافرتی که باید توجه بسیاری به آن داشت انجام به موقع امور اداری است. برای سفرهای داخلی که بصورت مستقل انجام می‌گیرد، قبل از سفر حتما اقامتگاه مناسب و مورد نظر خود را مشخص کرده و هتل یا سوئیت محل اقامت را رزرو کنید. کارهای بانکی را چند روز قبل از سفر انجام دهید تا در شهر مقصد دچار مشکلات احتمالی رفتن به بانک نشوید.

اگر قصد مسافرت به خارج از کشور دارید؛ کارهای مربوط به گذرنامه و ویزا را چندین روز پیش از موعد سفر انجام داده و قطعی نمایید. فرایند این کارها بعضاً با موانع پیش‌بینی نشده مواجه می‌شود که در صورت عدم رعایت زمان مناسب ممکن است منجر به از دست دادن و لغو سفر شود. به همین شیوه هم برای کارهای مربوط به صرافی و تبدیل ارز اقدام کنید. یک هفته پیش از سفر ارز مورد نظر را تهیه نمایید تا در روزهای آخر قبل از سفر دغدغه و مشکلی از این بابت نداشته باشید.

۳-از وضعیت فرهنگی مقصد کسب اطلاع کنید

یکی از مهم‌ترین و شاید مهم‌ترین اطلاعات مسافرتی، دانستن این نکته است. چه در سفرهای داخلی و چه در سفرهای خارجی، تعامل با ساکنان شهر مقصد؛ امری بسیار ضروری و حائز اهمیت است. پرسنل و کارمندان هتل محل اقامت، رانندگان وسایل نقلیه‌ی سطح شهر، کارمندان مراکز گردشگری و فروشگاه‌ها؛ همگی بخشی از جامعه‌‌ی شهر مقصد شما هستند. آداب و رسوم، اعتقادات سنتی و مذهبی و نحوه‌ی برخورد و تعامل رو در رو؛ همگی جزییاتی هستند که ممکن است با اصول و عقاید ما در این زمینه‌ها متفاوت باشند. به همین دلیل لازم است اطلاعاتی از این موارد کسب کنید تا با شهروندان شهر مقصد براحتی ارتباط برقرار کرده و با بی‌توجهی و عدم رعایت خطوط قرمز، دچار مسائل حاشیه‌ای نشوید.

اطلاعات مسافرتی

۴-از وضعیت آب و هوا اطلاع داشته باشید

از شرایط جوّی و وضعیت آب و هوای مقصد خود آگاه باشید. قبل از سفر وضعیت جاده و مواردی مانند دمای هوا و احتمال بارندگی در شهرهای بین راه را بررسی کنید. در مقصد هم این نکته را فراموش نکنید و اخبار پیش‌بینی آب و هوا را پیگیری کنید. بخصوص در شهرهای ساحلی و یا مناطق کوهستانی و کوهپایه‌ای، اطلاع از وضع هوا و هشدارهای مربوط به طوفان و خطر سیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

۵-وجه نقد کمتر استفاده کنید و پول‌ های خود را در یک محل نگذارید

امروزه پیشرفت خدمات نوین بانکی و امکانات بالای کارت‌های بانکی هوشمند، لزوم همراه داشتن وجه نقد را تا حد زیادی کاهش داده است. بهتر است در طول سفر تا می‌توانید از کارت‌های بانکی و امکاناتی مانند موبایل بانک استفاده کرده و از همراه داشتن وجه نقد خودداری کنید. اگر پول نقد همراه دارید؛ بهترین کار تقسیم آن بین همراهان سفر است. قرار دادن پول در چند محل و جیب‌های مختلف نیز راهکار دیگری است تا در صورت دستبرد، تمامی وجه نقد خود را از دست ندهید. یکی از وسایل کارآمد و بسیار مناسب در سفر، کیف‌های کوچک کمری است که همیشه در مقابل چشم شما هستند و وسیله‌ی مطمئن و امنی برای نگهداری تلفن همراه و پول هستند.

اطلاعات مسافرتی

۶-زمان اقامت خود را مدیریت کنید

از اصلی ترین اطلاعات مسافرتی برای لذت بردن از سفر مدیریت وقت و هزینه است. توجه داشته باشید که مدت اقامت شما در شهر مقصد محدود است و بهتر است برای استفاده‌ی هرچه بهتر از این مدت، برنامه‌ریزی داشت. اساسی‌ترین موضوع در مدیریت زمان سفر این است که زود بیدار شوید تا روز را از دست ندهید. فاصله‌ی زمانی صبح تا ظهر فرصت مناسبی برای رفتن به اماکن سرپوشیده مانند موزه‌ها و فروشگاه‌ها و نیز لذت بردن از تفریحات صبحگاهی است.

نکته‌ی حائز اهمیت دیگر این است که در تفریح کردن و بازدید از نقاط دیدنی، حریص نباشید! اسراف و زیاده روی در سیاحت و گردش انرژی زیادی از شما می‌گیرد و در فصول گرم باعث گرمازدگی خواهد شد. بهتر است زمان هر روز را بین کارهایی مانند پرداختن به یک تفریح، بازدید از مراکز سیاحتی و اماکن تاریخی و یا خرید تقسیم کرده و فاصله‌های زمانی مشخصی برای استراحت و تجدید قوا در نظر بگیرید.

۷-از هزینه ها غافل نشوید

هزینه‌های سفر را می‌توان به دو بخش تقسیم کرد. هزینه‌های آشکار و هزینه‌های پنهان. قسمت آشکار هزینه‌ها شامل مخارج عمده‌ی سفر مانند هزینه‌های مربوط به جابجایی و خرید بلیط و هزینه‌های اقامت است. این بخش از هزینه‌ها از قبل مشخص و برنامه‌ریزی شده هستند و چالش چندانی از بابت چنین هزینه‌هایی ایجاد نمی‌شود. اما هزینه‌های پنهان سفر موارد مختلف و جزییات بسیاری دارد که باید آن‌ها را در نظر گرفت تا با صرفه‌جویی و مدیریت این بخش از هزینه‌ها از امکانات و تفریحات بیشتر در طول سفر لذت برد.

هزینه‌های پنهان به مواردی مانند تفریح و گردش، خرید و رستوران گردی و موارد پیش‌بینی نشده که در جریان سفر با آن‌ها مواجه می‌شویم؛ تعلق می‌گیرند. برای کاهش این هزینه‌ها رعایت نکاتی مثل رستوران نرفتن برای تمام وعده‌ها یکی از مهم‌ترین اطلاعات مسافرتی است. اینکه تمامی وعده‌های غذایی در رستوران صرف شود، علاوه بر بالا بردن هزینه‌ها شما را از لذت آشپزی در سفر و تجربه‌ای متفاوت از دور هم بودن محروم خواهد کرد. همچنین اضافه‌بار و کرایه‌ای که بابت اضافه بار در سفرهای هوایی پرداخت می‌شود یکی از هزینه‌های غیرضروری است که می‌توان با کنار گذاشتن وسایل اضافی و غیرضروری، آن‌را حذف کرد.

۸-از تکنولوژی و دوربین های عکاسی فاصله بگیرید

زندگی امروزی، پیوستگی ناگسستنی و عمیقی با تکنولوژی دارد و لوازم دیجیتال یکی از همراهان همیشگی ما هستند. سفر، فرصت مناسبی برای فاصله گرفتن از محیط کار و فضای پر تنش شهرها و البته، فاصله گرفتن از تکنولوژی است. از این رو بهتر است از به همراه بردن وسایلی مانند لپ‌تاپ و تبلت در سفر خودداری کنید. با این کار از مشکلات اضافه بار و آسیب‌های احتمالی وارده به این وسایل حین جابجایی و نیز استرس و دردسر مراقبت از آن‌ها در طول سفر در امان خواهید ماند.

اطلاعات مسافرتی

از طرفی سفر فرصتی برای تجدید قوا و آرامش است و شما برای عکس گرفتن به سفر نمی‌روید. گرفتن چند عکس از لحظات خوب سفر، بسیار خاطره انگیز است. اما این‌که همیشه در حال بررسی شرایط و کار کردن با یک دوربین برای گرفتن عکس و فیلم باشیم؛ موضوع بظاهر ساده‌ای است که در عصر تکنولوژی به یکی از معضلات سفر تبدیل شده است. یکی دیگر از اطلاعات مسافرتی اساسی این است که همراه داشتن یک گوشی هوشمند در طول سفر، شما را از دیگر وسایل و بخصوص دوربین عکاسی بی نیاز خواهد کرد!

۹-بردن وسایل ضروری را در اولویت قرار دهید

در هنگام جمع‌آوری وسایل مورد نیاز سفر به این نکته توجه داشته باشید که تا حد امکان وسایل مورد نیاز را برداشته و اضافه بار نداشته باشید. کارت شناسایی و کارت بانکی، شارژر موبایل، ژل یا مایع ضدعفونی کننده‌ی دست، قرص‌های مُسکّن، چند عدد چسب زخم و لوازم شخصی از ملزومات سفر هستند که حجم کمی دارند اما عدم دسترسی به آن‌ها در طول سفر ممکن است عوارض بسیاری به همراه داشته باشد. لباس‌ها و کفش اضافه، سشوار و تجهیزات استحمام، لپ‌تاپ و تبلت، دوچرخه و اسکیت، ظروف آشپزی و مواد غذایی فاسد شدنی از جمله مواردی هستند که در طول سفر معمولاً بی‌استفاده خواهند بود و با به همراه بردن آن‌ها مشکلات مختلفی برای خود ایجاد خواهید کرد.

این نکته که غیر از لوازم شخصی و یک کوله پشتی به وسایل بیشتری احتیاج نیست را همیشه در فهرست مطالب مسافرتی لحاظ کنید. ضمناً در سفرهای هوایی، هنگام جمع‌آوری وسایل و جا دادن آن‌ها در چمدان و کوله‌پشتی خود؛ بررسی‌هایی که در گِیت فرودگاه انجام می‌شود را در نظر بگیرید.

نکات مهم برای خرید چمدان

۱۰-نقشه‌ی شهر مقصد را تهیه و بررسی کنید

یکی از مهم‌ترین اطلاعات مسافرتی که باید در نظر داشته باشید؛ آشنایی با خیابان‌ها و مناطق مختلف شهر مقصد است. برای این کار می‌توانید یک نقشه از شهر تهیه کنید که راحت‌ترین راه دسترسی به این نقشه؛ نقشه‌های به‌روز و دقیق گوشی‌های هوشمند است. از روی این نقشه مسیرهای مختلف برای رفتن به نقاط مورد نظر خود را خواهید شناخت. همچنین می‌توانید اطلاعاتی در مورد وسایل نقلیه‌ی مناسب و در دسترس در این مسیرها بدست آورید.

اطلاع داشتن از مراکز گردشگری مورد نظر و مسیرهای دسترسی به آن‌ها، شما را در انتخاب بهترین مسیر و وسیله‌ی مناسب راهنمایی می‌کند و بدین ترتیب در وقت و هزینه‌های سفر صرفه‌جویی قابل توجهی خواهید داشت.

هتل ها ، اقامتگاه های سنتی و بوم گردی – سمنان

هتل های سمنان

با سلام خدمت شما مخاطب عزیز از اینکه پیج هتل سنتی سمنانی ها را دنبال میکنید از شما سپاسگذاریم ما اینجا هستیم تا شما را با هتل های سنتی شهر سمنان بیشتر آشنا کنیم تا پایان سال 1402 در شهر سمنان تعداد 4 هتل سنتی وجود دارد این هتل ها با ظرفیت های مختلف و ویژگی های ذاتی از هم قابل تفکیک هستند ما تلاش میکنیم بصورت عادلانه به نقد و بررسی این هتل ها بپردازیم

 

ثبت در فهرست آثار ملی :

 

هتل های تاریخی سمنانی ها ، هتل سنتی ترنج ( خانه حاجیان ) ، هتل سنتی اسفنجان ( خانه طاهری) سه هتل سنتی شهر سمنان میباشند که در آثار ملی ایران به ثبت رسیده اند در این بین خانه تاریخی طاهری ( هتل اسفنجان) دارای مالکیت دولتی بوده و بصورت قرارداد bot  به بخش خصوصی واگذار گشته است.

هتل اسفنجان

تنها هتل بوتیک سمنان :

 

با اینکه شهر سمنان دارای گردشگری قوی نسبت به شهر هایی مانند یزد و کاشان نیست اما وجود هتل بوتیک اسفنجان یکی از بزرگترین و کامل ترین هتل های سنتی در بافت تاریخی میباشد که بیش از 15 اتاق جهت اقامت مسافرین محترم را داراست امکانات این هتل با هتل های مدرنی همچون هتل گوت که مال برابری میکند اما هتل اسفنجان به دلیل قرارگیری در بافت تاریخی دارای مخاطبین خاص خود میباشد آشپزخانه مجهز ، دارا بودن 2 حیاط بسیار زیبا از ویژگی های این هتل در شهر سمنان میباشد همچنین فاصله کوتاه این هتل تا مسجد امام و مسجد جامع نیز از ویژگی های این هتل محسوب میشود مدیریت مشترک این هتل با مجموعه عمارت بادگیر باعث رونق و تفاوت چشمگیر این مجموعه نسبت به سایر رقبا گشته است البته این هتل دارای ضعف هایی هم هست که در این مقاله به آن نمیپردازیم این هتل نیز از بین 32 مخاطب خود امتیاز 3/3 را کسب کرده است

هتل ترنج

هتل سنتی ترنج سمنان :

 

این هتل که در خانه تاریخی حاجیان بنا شده است یکی دیگر از هتل های زیبا در بافت تاریخی و در محور صبوران میباشد که با مرمت بسیار زیبایی که در آن انجام شده چشم هر بیننده ای را مجذوب مینماید مدیر غیر بومی این بنای تاریخی با اصالت یزدی با ذوق منحصر به فردی این خانه تاریخی را محیا میزبانی از گردشگران شهر سمنان کرده است این هتل بسیار زیبا نیز در قسمت الحاقی خود دارای فضای رستوران و کافه میباشد و تلاش گشته تا شرایط میزبانی متفاوتی برای گردشگران به وجود آورد امکانات این هتل نیز در حد هتل های مدرن مانند هتل ایثار میباشد وجود اتاق های تخت دار در فضای سنتی و تک حیاط مرکزی با طراحی اقتباس گرفته از معماری اصیل ایرانی این هتل نیز از بین 33 مخاطب خود امتیاز 7/4 را کسب کرده است که امتیاز بسیار خوبی میباشد

هتل کاشیان

هتل سنتی کاشیان :

 

هتل سنتی کاشیان در انتهای حافظ 7 قرار گرفته است این هتل به نسبت سایر هتل های شهر با بافت تاریخی و هسته مرکزی بناهای تاریخی فاصله دارد این هتل بسیار زیبا با تعداد 7 اتاق فعال با طراحی سنتی ارائه خدمات به مسافرین و گردشگران عزیز مینماید از ویژگی های این هتل بسیار زیبا طراحی ساختار شکن و ژیان بیرون زده از نمای این هتل و همچنین سرویس بهداشتی متفاوت برای کودکان در فضای هتل میتوان اشاره نمود مدیرت این هتل با هنر آَشپزی خود طعم و بوی متفاوت تری نسبت به سایر هتل ها ایجاد نموده تا در زمان حضور در این اقامتگاه سنتی تجربه سرو غذاهای سنتی نظیر سبزی پلوی سمنانی را کسب نمائید این هتل امتیاز 4 از بین 2 مخاطب خود را کسب نموده است

هتل سمنانی ها

هتل سنتی سمنانی ها :

 

هتلی کوچک و خودمانی با طراحی اصیل و بدون بیهودگی برگرفته از معماری خانه های تاریخی اقلیم گرم و خشک که به دلیل موقعیت مکانی مناسب و فاصله کوتاه تا بازار تاریخی مورد توجه گردشگران داخلی و خارجی قرار گرفته است با اینکه این هتل دارای مجوز های لازم جهت فعالیت در حوزه هتلداری میباشد اما به هیچ عنوان تلاشی برای هتل شدن نداشته و تمایل دارد در چشم مخاطبین خود همچون خانه گرم و صمیمی به نظر برسد سبک مدیرت متفاوت این هتل که مبتنی بر نیازهای گردشگران عزیز میباشد این هتل را به محبوبترین هتل نزد مخاطبین خود تبدیل کرده است تا آنجا که این هتل تنها با دارا بودن سه اتاق از بین 23 نظر امتیاز کامل 5 را کسب نموده است شعار این مجموعه مبتنی بر رضایت گردشگر و با طعم لبخند آمیخته شده است

در این پست بصورت مختصر به معرفی هتل های سنتی شهر سمنان پرداختیم شما میتوانید جهت رزرو هتل سنتی سمنانی ها با ما تماس حاصل فرمائید.

 

هتل سمنان

09123319122

Toop.architect@gmail.com

آدرس : سمنان ، طالقانی 13 پلاک 10

 

پشتیبانی 24 ساعته

رزرو اقامتگاه سنتی سمنانی ها (اتاق بادگیر) – سمنان هتل سنتی سمنانی ها ؛ آدرس، تلفن، ساعت کاری 5.

هتل سمنان

اتاق بادگیر

اقامتگاه تاریخی "خانه سمنانی ها" در شهر سمنان با قدمتی 130 ساله، در زمینی با متراژ 121 متر دارای سه اتاق برای اسکان گردشگران است و با فاصله اندکی از بازار تاریخی سمنانی ها و بزرگترین بادگیر خشتی استان سمنان قرار گرفته است.
هر اتاق دارای دوش و سرویس ایرانی اختصاصی (داخل اتاق) است اما آشپزخانه بین مهمانان مشترک است.

برای مشاهده تصاویر و اطلاعات تکمیلی تر از این اتاق اینجا کلیک فرمائید

 

رزرو هتل با قیمت مناسب در سمنان رزرو هتل در سمنان نزدیکترین هتل به بازار تاریخی در سمنان هتل 1 ستاره در سمنان هتل 2 ستاره در سمنان هتل 3 ستاره در سمنان هتل 4 ستاره در سمنان هتل آپارتمان با اینترنت ارزان در سمنان هتل آپارتمان در سمنان هتل با آنتن دهی عالی و ارزان هتل با امکانات بالا در سمنان هتل با باربکیو ارزان در سمنان هتل با سونا در سمنان هتل با غذا ارزان در سمنان هتل با غذا در سمنان هتل با وان ارزان در سمنان هتل با وسایل آشپزی در سمنان هتل بادگیر دار در سمنان هتل برای یک شب در سمنان هتل بسیار دنج و ارزان در سمنان هتل خاص در سمنان هتل در خانه ثبت شده در سمنان هتل در خانه سنتی هتل در منطقه امن در سمنان هتل درون شهری در سمنان هتل روستایی ارزان در سمنان هتل ساحلی ارزان در سمنان هتل صبحانه دار ارزان در سمنان هتل عالی در سمنان هتل لب رودخانه در سمنان هتل مناسب زوج ها در سمنان هتل مناسب معلولین در سمنان هتل کوچک و دنج در سمنان هتل کویری سمنان

رزرو اقامتگاه بوم گردی، هتل و کلبه های شهر سمنان - استان سمنان

هتل های شهر سمنان

شهر سمنان به عنوان یکی از شهرهای مرکز ایران دسترسی بسیار مناسبی به اکثر شهرها دارد. بنابراین در مسیر سفر به مقاصد مختلف احتمال دارد از این شهر عبور کنید. با این حال جاذبه‌ها و دیدنی‌های سمنان شما را مجاب خواهد کرد تا به توقف و اقامت در این شهر فکر کنید. شهری که از شمال به مازندران و گیلان و مناظر زیبای جنگلی راه دارد و در جنوب آن می‌توانید زیباترین کویرهای ایران را بپیمایید. البته نباید اهمیت تاریخی این شهر و یادگارهایی که از دوره‌های متعدد در خود جای داده است را فراموش کرد.

بهترین زمان سفر و رزرو هتل سمنان

با توجه به موقعیت جغرافیایی شهر سمنان بهترین زمان سفر به این شهر بسته به هدف سفر شما می‌تواند متفاوت باشد. اگر قصد دارید به مناطق جنگل اطرافی سمنان بروید، فصل بهار و تابستان و اوایل پاییز زمان مناسبی است. چنانچه می‌خواهید به کویرهای اطراف سمنان بروید، اواخر پاییز و فصل زمستان بهترین زمان است.

نکات مهم رزرو هتل در سمنان

هتل های سمنان به چند هتل سه ستاره و اقامتگاه بومگردی خلاصه می‌شود.بنابراین موضوع رزرو هتل در سمنان اهمیت ویژه‌ای پیدا می کند. چون اگر به موقع برای رزرو آنلاین هتل در سمنان اقدام نکنید، ممکن است با ظرفیت تکمیل شده هتل‌ها مواجه شوید. رزرو هتل های سمنان از اینجا با بررسی کلیه اطلاعات هتل از جمله امکانات هتل، تصاویر هتل، نظرات مهمانان قبلی و… امکان پذیر است.همچنین می‌توانید بر اساس فیلترهای جستجو دسته‌بندی هایی مانند هتل های قیمت مناسب سمنان یا هتل های سه ستاره سمنان را انتخاب نمایید.


 

هتل سنتی سمنانی ها : طالقانی 13 پلاک 10

هتل جهانگردی سمنان : میدان معلم ، بلوار بسیج

هتل گوت که مال :سمنان ، خیابان دانشگاه

هتل سنتی اسفنجان : خیابان آستانه روبروی امامزاده یحیی

هتل فریال : میدان معلم ، بلوار بسیج

هتل سنتی کاشیان : انتهای حافظ 7 

سوئیت های  ایران باستان : پارک سکان 

سوئیت های شهرداری سمنان : پارک سیمرغ

هتل ایثار : میدان استاندارد

 

جهت رزرو : کلیک کنید 

شماره تماس سایر هتل ها : اینجا کلیک کنید 

آشنایی با جاذبه های گردشگری سمنان : اینجا کلیک کنید 

ظرفیت هتل سنتی سمنانی ها | تکمیل میباشد

هتل سنتی سمنانی ها

شماره تماس هتل های سمنان 

 

با درود ، میهمان گرامی از اینکه به دلیل تکمیل ظرفیت هتل سنتی سمنانی ها نمیتوانیم میزبان شما باشیم از شما عذرخواهی میکنیم پیشنهاد ما برای رزرو اقامتگاه در ذیل درج گردیده است .

 

هتل سنتی سمنانی ها : 09123319122
هتل جهانگردی سمنان : 02333441433

هتل گوت که مال :02333363920

هتل سنتی اسفنجان :09196692164

هتل فریال : 02333434634

هتل سنتی کاشیان :09121216777

سوئیت های  ایران باستان :09121316193

سوئیت های شهرداری سمنان : 09191315247

هتل ایثار :09195442711

 

امیدواریم در حضور بعدی شما بتوانیم میزبان شایسته برای شما باشیم 

رزرو هتل سنتی سمنانی ها : 09123319122

پیج اینستاگرام : semnanihouse_hotel

ارادتمند | مداح 

اقامتگاه سنتی سمنانی ها سمنان : با تخفیف زمستانه

نظرسنجی هتل سمنانی ها

 

اقامتگاه سنتی خانه سمنانی ها سمنان

مشخصات عمومی هتل

سال تاسیس1400

وضعیت دید هتلحیاط

تعداد اتاق‌ها3 اتاق

تعداد طبقات2 طبقه

قوانین اقامتگاه سنتی خانه سمنانی ها سمنان

ورود

14:00

خروج

12;00

دستورالعمل ها

ارائه مدارک شناسایی معتبر (شناسنامه و کارت ملی) برای همه افراد و مدارک محرمیت برای زوجین الزامی است. پذیرش صیغه نامه معتبر با مهر برجسته و ارائه مدارک شناسایی زوجین امکان پذیر می باشد.

دستورالعمل های ویژه

سرویس خواب اضافه به صورت کف خواب ارائه می شود. اقامتگاه پارکینگ اختصاصی ندارد.

پذیرش خانم مجرد

پذیرش خانم مجرد و تنها با ارائه مدارک شناسایی معتبر امکان پذیر می باشد.

قوانین کودک و نوزاد

اقامت کودک زیر 7 سال در صورت عدم استفاده از سرویس رایگان می باشد. هزینه اقامت کودک بالای 7 سال کامل محاسبه می شود.

بهترین هتل های سمنان را بشناسید | آسان رزرو کنید


معرفی بهترین هتل های سمنان


سمنان یکی از شهرهای کویری ایران است که جاذبه های طبیعی و تاریخی زیادی برای دیدن دارد. متاسفانه بسیاری از افراد از وجود چنین جاذبه های بی نظیری در سمنان بی خبر هستند و کمی در حق آن بی انصافی شده است. اما این استان می تواند مقصد خوبی برای سفر و گردشگری باشد. اگر می خواهید اینبار به جای جدیدی از کشور عزیز و جذابمان سفر کرده و جاذبه های دیدنی جدیدی را کشف کنید، بهتر است به سمت سمنان راه بیفتید. در مورد اقامت در این استان هم اصلا نگران نباشید؛ چرا که ما تصمیم داریم در این مطلب، لیستی از بهترین هتل های سمنان را، از لاکچری گرفته تا ارزان و قیمت مناسب را به شما معرفی کنیم. همراه ما باشید!
 


شما در حال حاضر در وب سایت رسمی هتل سمنانی ها هستید 
قبل از مطالعه ادامه مطلب میتوانید با کلیک بر روی کلمه رزرو نسبت به رزرو فوری اقدام نمائید

هتل های سمنان

هتل سنتی سمنانی ها

طالقانی 13 پلاک 10 

نمایش هتل روی نقشه

خانه تاریخی سمنانی‌ها 130 سال قدمت دارد و در دوره ناصرالدین شاه قاجار ساخته شده است. بزرگ‌ترین بادگیر خشتی استان سمنان در این خانه ساخته شده است.

خانه سمنانی‌ها با 120 مترمربع مساحت با 3 اتاق و یک آشپزخانه مشترک از مهمان‌ها میزبانی می‌کند. این آشپزخانه در حیاط و با 8 پله فاصله از طبقه همکف قرار دارد.

همه اتاق‌ها سرویس ایرانی و دوش اختصاصی دارند. گرمایش همه اتاق‌ها با بخاری گازی تامین می‌شود. این خانه همچنین به دوربین مداربسته، دزدگیر و سنسور نشت گاز مجهز است.

اتاق VIP این مجموعه 3 تخته است و در طبقه همکف واقع شده است. یخچال، موزیک پلیر بولوتوث، تلویزیون ال‌سی‌دی 32 اینچ، چای‌ساز، اتو و میز اتو، جزو امکانات این اتاق در نظر گرفته شده است. علاوه بر کولر آبی برای سرمایش، این اتاق به بادگیر مجهز است.

«اتاق 12 نفره کفخواب» در طبقه همکف قرار دارد و با کولر آبی خنک می شود. «اتاق 24 متری کفخواب» در زیرزمین مجموعه و 8 پله پایین‌تر از سطح حیاط قرار دارد. سرمایش این اتاق دو پنکه رومیزی است. این دو اتاق یخچال ندارند و مسافرها می‌توانند از یخچال موجود در آشپزخانه عمومی استفاده کنند.

اقامتگاه خانه‌ای گودال باغچه است و پارکینگ ندارد، اما فضایی برای پارک خودرو در 40 متری اقامتگاه وجود دارد.
بوتیک هتل سمنانی‌ها به بازار تاریخی دو دقیقه پیاده‌روی و تا میدان تاریخی ارگ سمنان دو چهارراه فاصله دارد.

 

رزرو هتل 

مزایای رزرو هتل از وب سایت هتل سنتی سمنانی ها چیست ؟

اگر قصد رزرو هتل سمنان را از سایت ما را دارید، باید بدانید که در کوتاه‌ترین زمان و راحت‌ترین حالت برایتان ممکن است. کافی است وارد سایت  شوید و به جست‌وجوی اتاق مد نظر بپردازید. در این بخش فیلترهایی وجود دارد که با فعال کردن آن‌ها می‌توانید گزینه‌های موردنظر خودتان را وارد کرده و از فهرست پیش رویتان یکی از اتاق ها را را انتخاب کنید‌. توضیحات کامل مربوط به هر اتاق، قیمت‌ها و عکس آن در سایت وجود دارد. همچنین می‌توانید از روی نقشه‌ای که در سایت وجود دارد، محل دقیق قرارگیری هتل را ببینید. امکان خواندن نظر کاربران دیگر به شما کمک می‌کند با دید بازتری نسبت به انتخاب و رزرو هتل اقدام کنید. در نهایت باید بدانید قیمت تمام شده هتل‌ها در وب سایت رسمی از قیمت اپلیکیشن های گردشگری کمتر است.

 

قیمت هتل های سمنان در چه حدودی است ؟

قیمت هتل ‌های سمنان مانند قیمت دیگر هتل‌ها در شهرهای ایران، با توجه به ویژگی‌ها و شرایط آن بسیار متفاوت است. از جمله مواردی که قیمت هتل‌های سمنان را مشخص می‌کند، تعداد ستاره‌های هتل، امکانات و خدمات، وعده‌های غذایی و نزدیکی به مراکز دیدنی و تفریحی است.
 

چگونه می‌توانم هتل‌ های ارزان سمنان را رزرو کنم؟برای آنکه هتل‌ های ارزان سمنان را رزرو کنید، می‌توانید وارد وب سایت های رسمی هتل شده و به بخش جست‌وجوی هتل بروید. فیلترهای موجود در این قسمت، به شما کمک می‌کنند که رنج قیمتی موردنظر خودتان را مشخص کنید. می‌توانید با رزرو زودتر اتاق در هتل سنتی سمنانی ها از شانس بهتری برای اخذ اتاق با قیمت مناسب بهره مند شوید در ضمن با عضو شدن در پیج اینستاگرام احتمال برنده شدن اقامت رایگان در ایام به خصوص نیز برای شما فعال خواهد شد ساعت ورود و خروج هتل های سمنان کدامند؟ساعت ورود و خروج هتل های سمنان طبق ساعات مصوب ورودی و خروجی هتل‌های کشور است. منظور از ساعت ورود، ساعاتی است که برای تحویل گرفتن اتاق و کلید آن باید به هتل بروید. همچنین مقصود از ساعت خروج نیز ساعتی است که برای تحویل اتاق و ترک هتل، باید در لابی حضور داشته باشید. ساعت ورود و خروج هتل های سمنان به ترتیب راس ساعت ۱۴ و ۱۲ ظهر است.
 


هیچ راه رزرو مطمئن تری وجود ندارد .

تنها راه رزرو مستقیم اتاق تماس با شماره تماس 09123319122 میباشد .

هادی تحققی

رزرو اتاق از هومسا

مهمان نواز بودن، نظافت شده بود و سرموقع تحویل دادن

نادر مطهری

رزرو از سایت ایران بوم گردی

بسیار مکان زیبا و اقامتگاه آرامی هست این مجموعه و مدیریت مجموعه، تحصیل کرده معماری و مدرس دانشگاه هستند و بسیار قابل احترام من به همراه همسر برای گرفتن مدارک فارغ التحصیلی به سمنان سفر کردیم و دو شب مهمان سمنانی های عزیز بودیم خدا را شکر بسیار خوب بود در ضمن بسیار مسیر خوبی داشت این خانه و دسترسی به شهر و بازار باعث شد که ما شب ها از بناهای تاریخی شهر هم بازدید کردیم تو این کرونایی خواستم تشکر کنم اینجا از مدیریت این مجموعه

حدیثه

رزرو از سایت جاجیگا

اول از همه اینکه بسیار خوش برخورد هستند پذیرش اینجا تشکر ازشون خود اتاق هم تروتمیز بود امکانات آشپزخانش کامل بود هرچیزی که لازم داشتیم مهیا بود

خدمات

عکاسی + دورهمی + سمنانگردی + رویدادهای فرهنگی

جهت اخذ خدمات بهتر لطفا نسبت به رزرو قبلی اقدام نمائید

سمنانگردی

بازدید از جاذبه های گردشگری سمنان

عکاسی

همکاری با استودیو های عکاسی شهر

دورهمی

برگزاری تولد ، سالگرد ازدواج و...

رویدادهای فرهنگی

شاهنامه خوانی و اجرای موسیقی زنده

هتل سنتی سمنانی ها

با مجوز رسمی از اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان سمنان
قدمت بنا 135 سال (ناصرالدین شاه قاجار)
نزدیکترین هتل سنتی به بازار تاریخی سرپوشیده

تماس با ما

خانه قاجاری

بزرگترین بادگیر خشتی استان سمنان در خانه تاریخی سمنانی ها

لبخندفراموش نشه.

بیا، بمان و از روزت لذت ببر.

تماس با ما

پشتیبانی 24 ساعته رزرواسیون

همراه :09123319122

تلفن 02333332295

semnanihouse@gmail.com

تماس با ما

منتظر تماس تان هستيم